FC Slovan Liberec | Snažím se nepropadat euforii, krotí povyk kolem své současné formy Pulkrab
Menu Další Zavřít Zavřít
17.03.2018

Snažím se nepropadat euforii, krotí povyk kolem své současné formy Pulkrab

Matěj Pavelka
L I B E R E C - Úžasnou střeleckou formu Matěj Pulkrab potvrzuje zápas od zápasu, jen na jaře stihl dát gólů už šest! "Až na pár výpadků jsme Brno k ničemu nepustili. Myslím, že dnes jsme si připsali poklidné vítězství," hodnotil týmový výkon spokojeně dvougólový střelec.

Jak bys zhodnotil zápas?

Kontrolovali jsme od začátku hru, bylo to o tom, abychom co nejdříve vstřelili branku a uklidnili se. Až na pár výpadků jsme Brno k ničemu nepustili. Dobře jsme začali i druhou půli. Ještě jsme mohli branku přidat. Myslím, že dnes jsme si připsali poklidné vítězství.

Jak proběhly oba dva góly z tvého pohledu?

Vláďa Coufal to u prvního gólu dával dobře do vápna, Radim Breite to vzal a vystřelil do protipohybu Melichárkovi, od kterého se míč odrazil ke mně, a já to postrčil do prázdné branky. U druhého jsem viděl, že Roman Potočný bude mít míč na hlavě, tak jsem ho dobíhal a už jsem jen trefil bránu po zemi.

V sezoně jsi dal už sedm gólů, z toho šest na jaře, co říkáš na svou aktuální formu?

Jsem rád, snažím se nepropadat euforii, protože vím, že se mi na podzim moc nedařilo. Budu jedině spokojený, když to takhle bude pokračovat.

Díky tvé současné formě tě někteří novináři začínají přirovnávat k Davidu Lafatovi. Co si o tom myslíš?

Příjde mi, že tak označují každého ze Sparty, který přijde mladý a dá gól. Co si pamatuju, tak jsme tam byli už asi čtyři. David Lafata je jen jeden, dal skoro dvě stě gólů. Myslím, že ta srovnání jsou nesmysl.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
SMC Decathlon
Mediální partneři
Beat radio Hattrick