FC Slovan Liberec | Takové zápasy musíme udržet, je to škoda, říká brankář Olivier Vliegen
11.02.2023

Takové zápasy musíme udržet, je to škoda, říká brankář Olivier Vliegen

Adam Žatečka
Liberec - V rámci 19. kola FORTUNA:LIGY přivítal domácí Slovan mužstvo z Uherského Hradiště. Náš tým dostal gól v závěru a tak smolně prohrál 0:1. Na dotazy novinářů pak odpovídal belgický brankář Olivier Vliegen.

Dnes se to hodnotí asi špatně, když jste dostali gól v 90. minutě, je to tak?

Tak úplně špatně ne, nehráli jsme špatně, ale je to velká škoda.

Jak bys popsal ten gólový moment?

Přišel tam dobrý centr, on byl na správném místě, líznul to a stačilo to. Za mě pěkný gól.

V prvním poločase jste byli lepší, mrzí vás ty neproměněné šance?

Prvních 20 minut byli lepší hosté, poté my. V druhém poločase už to bylo vyrovnané, za mě remízový zápas. Musíme se naučit si tohle pohlídat na remízu, nemůže nám to takhle utéct.

Co byl pro tebe nejtěžší okamžik v zápase?

Asi hned ten první ve třetí minutě, to nebyl lehký zákrok.

Co říkáš na výkon Filipa Nguyena na druhé straně? Byl asi klíčovým mužem zápasu.

Jo, chytal dobře, myslím, že měl velkou motivaci tady ukázat, co umí.

Jak zatím vidíš vstup Slovanu do jarní části?

První zápas jsme bohužel remizovali. Minulý týden jsme vyhráli 2:0. V obou zápasech jsme podali dobrý výkon. Jak jsem už říkal, dnes to taky nebylo špatný, ale je škoda, že dostaneme takhle gól v závěru.