FC Slovan Liberec | Tomáš Ďubek: Výhra dodá každému hráči psychickou pohodu
Menu Další Zavřít Zavřít
07.09.2014

Tomáš Ďubek: Výhra dodá každému hráči psychickou pohodu

Tereza Košťálová
Ústí nad Labem – Právě v Ústí nad Labem načal náš tým svou cestu Pohárem FAČR. Po vysoké výhře 6:0 nad Baníkem Ostrava byli hráči velmi nabuzení, což bylo znát také na jejich výkonu. Skóre zápasu otevřela liberecká šestadvacítka Tomáš Ďubek, kterému se podařilo prostřelit ústeckého gólmana v 16. minutě.

Pohárové střetnutí FK Ústí nad Labem a FC Slovan Liberec 3. kola poháru FAČR přálo našemu týmu. Svěřenci Samuela Slováka vstřelil tři branky a jejich konto zůstalo čisté. „Přišli jsme pro postup, výhra pro nás byla důležitá. S výkonem i s výsledkem jsme tedy velice spokojeni,“ sdělil autor úvodní branky Tomáš Ďubek.

V pátečním duelu mezi Severočechy byl jasným favoritem Slovan. A fanoušky určitě nezklamal. „Tyto zápasy nejsou jednoduché, ale podařilo se nám dát hned první gól, což nás uspokojilo. Poté jsme byli silní ve hře s míčem. Přišli jsme si do Ústí nad Labem pro postup, a to se nám také podařilo. Teď už se v klidu můžeme připravovat na Plzeň,“ radoval se z vítězství liberecký útočník.

V celém zápase bylo ze strany našich hráčů vidět sílu, agresivitu. „K vítězství nám pomohly dobré individuální výkony. Byli jsme nabuzeni domácí výhrou nad Ostravou. Vítězství každému dodá velkou psychickou pohodu. Tyto zápasy jsou od toho, abychom si psychickou pohodu utvrdili. Teď máme mnoho času, abychom se pořádně nachystali na zápas s Plzní,“ pokračoval muž, který deset let působil v MFK Ružomberok.

Tomáš Ďubek zaznamenal kromě přesné trefy také asistenci. „Jsem velmi rád, že mi hraní teď jde. Ve dvou zápasech jsem vstřelil dvě branky. Nyní je důležité, že jsme vyhráli. Myslím si, že jsme odehráli, jako mužstvo, velice pěkný zápas,“ chválí své spoluhráče rodák ze Zvolena.

Ústí nad Labem mnoho gólových příležitostí nedostalo. Bylo tedy snad pro Slovan slabým soupeřem? „Já to posuzovat nemohu. Byl jsem tu poprvé. Nevěděl jsem, co od toho mám čekat, o to jsem radši, jak celý zápas dopadl,“ konstatoval hráč, který byl v roce 2013 také nominován na reprezentační listinu slovenského národního týmu.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Ricoh Profipoint
Mediální partneři
eFotbal Beat radio