FC Slovan Liberec | Tým žen Slovanu před další ligovou sezónou
Menu Další Zavřít Zavřít
02.08.2016

Tým žen Slovanu před další ligovou sezónou

Redakce

Ženy Slovanu trénují od 18.7. před další prvoligovou sezónou většinou v areálu Slovanu. Realitační tým zůstal ve stejné sestavě Jiří Dvořák , Jan Dvořák a Antonín Lukáč, s brankářkami řádně pomáhá Marek Čech .

Z týmu odešly Juráková, Jungová, Sehnálková a Salacká. Pro zranění nebude půl roku Bára Pomijová. Přišla reprezentantka Slovenska Valentina Šusulová, ze Slavie pak Kája Dlouhá, Veronika Tůmová, Jana Červeňáková a pokračuje hostování i Alice Němečkové. Do přípravy nastoupila i Tereza Mukařovská, která se zkouší do týmu vrátit po dvou letech , jednáme ještě o brankářce.

Ženy také absolvovaly krátké kondiční soustředí v Hraběticích. Přípravné utkání se střídavými úspěchy odehrály s chlapeckými dorosty Rapidu a Cvikova a stejně tak se ženami Slavie ( 0:9) a Bischofswerdaer FV 08 (9:0) Před herním čtyřdenním soustředění na trávě ve Cvikově , ještě absolvovaly fyzické zátěžové testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Před začátkem 1. ligy nás čeká ještě ve čtvrtek příprava v Bráníku a pak už 13. 8. Slavia .

POSLEDNÍ PŘÍPRAVA :

Bischofswerdaer FV 08 v. SLOVAN Liberec 0:90(0:3)

SLOVAN : Ivana Pižlová - Alice Němečková, Tereza Mukařovská(58.Johana Jeřábková) Julie Fritzová (55. Jana Červeňáková), Jana Hančová (65.Lucie Košková) - Karolina Dlouhá, Valentina Šušulová, Veronika Tůmová, Adela Kutifelová - Andrea Jarchovská (68. Kristýna Banyiova) , Šárka Brázdova

Zápas v poklidném tempu, soupeř nám dovolil kombinační hru, chtěl hrozit nákopy za naší obranu, ale to se mu nedařilo.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
KB Design Ricoh
Mediální partneři
Liberecká drbna rtm plus
×
Odehráno v 16:00
FC Slovan Liberec
SK Sigma Olomouc