FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Motorlet B 6:2

U16 - ČDD, 20. kolo: FC Slovan Liberec vs. SK Motorlet 6:2 (2:2)

Vítězství nad Motorletem v bojovném utkání.

20.kolo, středa 11.5.2022, 14:45, MS - af
6:2
(2:2)
SK Motorlet Praha BSK Motorlet Praha B
FC Slovan Liberec: Ministr - Přibyl, Procházka, Havlíček (57´ Olyšar A.), Janů (46´ Pozler) - Vacek, Zítko, Salich (46´ Podrazil) - Strnad (75´ Olyšar J.), Dušák (65´ Douša), Novotný
Branky: 19´ Novotný, 38´ Dušák, 47´ Novotný, 76´ Podrazil, 83´ Pozler, 90´ Podrazil - 5´ Mandzyuk, 17´ Beneš, ŽK: 81´ Dušák, Rozhodčí: Machýček - Šnýdl, Kořínek
Diváci: 30

Bojovné utkání proti dobře organizovanému a důraznému soupeři. V 17. minutě jsme prohrávali 0:2 opět po naší nedůslednosti v obraně. Ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat a stihli jsme i neproměnit penaltu.

Ve druhém poločase po prostřídání se hra zlepšila a soupeř kondičně v závěrečných dvaceti minutách odpadl a my pojistili výsledek třemi brankami.

Po celé utkání nám dělali problémy dlouhé míče za nás a součinnost v obranné fázi, nechodíme do prvních míčů a následné souboje o míč a druhé míče prohráváme. Fotbalovostí to pak těžko doháníme. Hostům jsme tím přechod do útočné fáze strašně ulehčovali.

Trenér Benek: "Celkově jsem spokojen s výstavbou hry, do křídelních a volných prostorů se dostáváme, ale chybí větší hladovost a kvalita ve finále."