FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Teplice B 3:2

U16 - ČDD, 25.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Teplice 3:2 (0:2)

Vítězství nad Teplicemi v hezkém utkání a první místo v soutěži.

3:2
(0:2)
FK Teplice BFK Teplice B
FC Slovan Liberec: Stehlík - Pozler, Havlíček, Procházka F. - Malý, Vacek, Zítko, Strnad - Dušák (57´ Janů), Podrazil (62´ Dubský), Novotný (77´ Salich)
Branky: 47´ Strnad, 50´ Zítko (z penalty), 82´ Salich, ŽK: 87´ Malý, Rozhodčí: Martínek - Kořínek, Bohuš
Diváci: 60

Hezké utkání, plné emocí, v dobrém tempu, ve kterém jsme byli fotbalovější a nebezpečnější.

Lépe jsme vstoupili do utkání a po rychlých akcích jsme se dostávali do šancí. Bohužel jsme 4-5 neproměnili a soupeř nás trestal. Ve 26.minutě 0:1 a ve 35.minutě 0:2 byl trest za naši střeleckou nemohoucnost.

Do poločasu jsme šli tedy s pocitem, že jsme lepší, ale chybí góly.

Po změně stran se nám povedlo vletět na soupeře a během pěti minut srovnat. Následně jsme byli všude, soupeř odolával tlaku a až v 82. minutě konečně propukla obrovská radost kluků po krásné brance Salicha na 3:2. Teplice hrozily z rychlých brejků a své šance naštěstí neproměnily.

Trenér Benek: "Klobouk dolů před klukama, že je nerozhodil poločasový výsledek a šli si za výhrou a prvním místem v soutěži."