FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FK Turnov (U19) vs. FC Slovan Liberec (U16) 0:12 (0:6)
14.11.2021

U16 - Příprava: FK Turnov (U19) vs. FC Slovan Liberec (U16) 0:12 (0:6)

Sobota 13.listopadu Stadion Turnov UMT

S chutí odehrané utkání se starším dorostem, hrajícím krajský přebor.

Branky: 6´ Novotný (Janů), 8´ Vacek (Malý), 26´ Salich (Přibyl), 32´ Salich (Janů), 36´ Novotný (Salich), 43´ Strnad (Novotný), 53´ Dubský (z penalty), 72´ Havlíček,, 75´ Olyšar J., 81´ Janů (Bakeš), 83´ Janů (Olyšar J.), 86´ Havlíček (Olyšar J.)

ŽK: 20´ Strnad

Sestava 1.poločas: Hrečín - Přibyl, Havlíček, Pozler - Vacek, Zítko - Janů, Strnad, Malý - Salich, Novotný

Sestava 2.poločas: Stehlík - Dubský, Olyšar A., Zelenka - Vacek (67´ Havlíček), Zítko (67´ Pozler) - Malý (67´ Přibyl), Olyšar J, Bakeš - Salich (67´ Strnad), Novotný (67´ Janů)

V 71. minutě zneškodnil brankář Stehlík pokutový kop po odpískané hře rukou A. Olyšara v pokutovém území.

K utkání přistoupili kluci zodpovědně a od začátku byli dominantní. Jejich hra, především v prvním poločase, splnila parametry, které od kluků vyžadujeme a očekáváme. Soupeři nelze upřít snahu, ale výsledek je jednoznačný.

Trenér Zachariáš: "Dnes pochvala pro celé mužstvo.