FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Pardubice B - FCSL 2:2

U17 - ČLD, 9.kolo: FK Pardubice B vs. FC Slovan Liberec 2:2 (0:0)

9.kolo, neděle 10.10.2021, 12:30, Ohrazenice
FK Pardubice B FK Pardubice B
2:2
(0:0)
FC Slovan Liberec: Trojan - Třešňák, Studený, Fanta (77´ Vitouš), Fiala - Butsko, Matys, Papoušek (65´ Vacek) - Zieniewicz (77´ Procházka), Rogulski (46´ Mazur), Bakeš (54´ Horňáček)
Branky: 52´ Kusý, 55´ Firbacher - 78´ Horňáček, 85´ Studený, ŽK: 44´ Studený, 80´ Mazur, 83´ Butsko, Rozhodčí: Mach - Brychta, Pagáč
Diváci: 70

Dnešní přístup nebyl špatný, ale kvalita výkonu hrozná. Vzhledem ke zranění Rogulskeho jsme dohrávali s několika pokusy o obsazení hrotové pozice a v sestavě jsme vzhledem ke stavu kádru vyloženě improvizovali.

Domácí byli po celé utkání i přes poměrně vyrovnanou hru nebezpečnější. My jsme se těžko prokousávali přes důsledně hrající domácí do šancí. Ve druhém poločase nám navíc domácí odskočili do dvoubrankového vedení a utkání se spíše dohrávalo, když nám domácí brankář 10 minut před koncem po chybě daroval branku na 2:1 a vzápětí jsme v závěrečném náporu dokonce vyrovnali, což je vzhledem k průběhu utkání a výkonu malý zázrak.