FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Louny - FCSL 1:6

U18 - ČDD, 11.kolo: FK SEKO Louny vs. FC Slovan Liberec 1:6 (0:5)

11.kolo, sobota 20.10.2018, 10:00, Louny UMT
FK Seko Louny FK Seko Louny
1:6
(0:5)
FC Slovan Liberec: Čamrda - Drobný, Šorsák, Provazník, Halgaš - Bína (56´ Krpata), Jelínek, Kavan Š. - Elbel (71´ Flesner), Yuzvak (56´ Müller), Pokorný
Branky: 1´ Pokorný, 9´ Yuzvak, 14´ Šorsák, 28´ Halgaš, 36´ Drobný, 58´ Provazník, Rozhodčí: Opočenský - Bláha
Diváci: 50

Dobrý vstup do utkání, kdy hned v první minutě jsme šli do vedení brankou Pokorného (0:1). Již v 15. minutě to bylo 0:3 a bylo po utkání. Neproměnili jsme spoustu dalších příležitostí včetně pokutového kopu. Hráli jsme s chutí a skóre mělo být určitě vyšší.

Ve druhém poločase jsme polevili vinou uspokojení a kladně se dá hodnotit pouze prvních deset minut. Po vystřídání se hra kouskovala a přibývaly ztráty zejména v přechodové fázi. Špatný pohyb bez míče a komplikovaná hra. Sami jsme domácím nabídli několik slibných šancí ke skórování. Branku jsme inkasovali sedm minut před koncem. Soupeř po našem rohovém kopu rychle vyjel a vinou špatné komunikace a pomalého návratu skóroval.

Trenér Benek: "Jsem rád, že jsme utkání rozhodli hned v úvodu dobrým vstupem a aktivní hrou. Remíza 1:1 ve druhém poločase a výkon některých hráčů je na zamyšlení."