FC Slovan Liberec | Vstupenky na Košice už jsou k dostání v on-line prodeji
Menu Další Zavřít Zavřít
07.07.2014

Vstupenky na Košice už jsou k dostání v on-line prodeji

marketing
Dnes začal předprodej na odvetný zápas 2. předkola Evropské ligy proti slovenskému celku MFK Košice. Vstupenky budou zatím k dostání jen on-line, na pokladnách stadionu si je budete moct koupit od soboty 12. července. Cena na podélné tribuny je 150 Kč, na tribuny za brankou 100 Kč.

Jak už jsme dopředu avizovali zde na webu, první týden předprodeje vstupenek na česko-slovenský pohárový duel s Košicemi (od pondělí 7. července do pátku 11. července) bude probíhat pouze formou on-line prodeje přes prodejní síť Ticketportal. Nejlepší místa na stadionu (samozřejmě kromě těch, jež mají rezervovaná permanentkáři, kteří mají vstup na zápas jako bonus zdarma) si tak můžete koupit už teď z pohodlí domova, kde si můžete svou vstupenku i vytisknout.

Kromě nejlepšího výběru míst máte ještě jeden dobrý důvod, proč si s nákupem vstupenky pospíšit: Pro deset z vás jsme totiž navíc ve spolupráci s Gambrinusem připravili pětilitrový pivní soudek. Ten bude čekat na každého desátého klienta v první stovce, kteří si vstupenky koupí na Ticketportalu.

Prodej na pokladnách stadionu U Nisy začne u příležitosti generálky proti polskému týmu Zaglebie Lubin, který přivítáme na stadionu U Nisy v sobotu 12. července. Zápas bude mít výkop v 17:00. Bližší informace ke generálce zveřejníme v průběhu tohoto týdne.

Informace pro fanoušky Košic: Vstupenky do sektoru hostů budou dle pravidel UEFA prodávány pouze přes košický klub.

Vstupenky do sektoru domácích vlajkonošů a zvýhodněné rodinné vstupenky na Východní tribunu budou v prodeji až od 12. července na pokladnách stadionu U Nisy.

Stále si samozřejmě můžete kupovat i permanentky na příští sezónu a mít tak vstup na domácí duel s Košicemi zdarma.

Pokud nemůžete dorazit na stadion U Nisy, stačí na účet Slovanu (950920257/0100) zaslat příslušnou částku (např. 1200 Kč, pokud si kupujete permanentku na Severní tribunu a máte k dispozici slevový poukaz z domácího zápasu s Alkmaarem). Do zprávy pro příjemce uveďte telefonní nebo e-mailový kontakt, a pokud si permanentku obnovujete, pak uveďte i místo, kam jste měli permanentku v minulé sezóně (tribuna, sektor, řada, sedačka, telefon - např.: ST A 1/1, +420 739 520 110). Přijetí platby Vám potvrdíme na mail nebo telefon, který uvedete při platbě, a dohodneme s Vámi všechny potřebné detaily (vyzvednutí permanentky apod.).


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Pepsi Auto Koutek
Mediální partneři
Hattrick Rádio Impuls