FC Slovan Liberec | Využijte slevy v našem e-shopu!
Menu Další Zavřít Zavřít
09.03.2021

Využijte slevy v našem e-shopu!

marketing
Nejen suvenýry z podzimní oficiální kolekce UEFA Europa League, ale i spoustu dalších produktů, si nyní můžete pořídit v našem e-shopu se zajímavými slevami. Tak neváhejte a vyberte si! Permanentkáři mohou navíc využít 20% slevu i na dosud nezlevněné zboží Nike.
Permanentky 2020/2021

SLEVA PRO PERMANENTKÁŘE

Všichni držitelé permanentních vstupenek na letošní sezónu mohou navíc získat 20% slevu i na dosud nezlevněné produkty ze sortimentu Nike, například i na aktuální ligové dresy v konfigurátoru!
Stačí při objednávce v e-shopu zadat kód SLOVAN20. Cena dosud nezlevněného sortimentu Nike se automaticky přepočítá hned po zadání slevového kódu a kliknutí na tlačítko "POUŽÍT KUPÓN". Do poznámky při dokončení objednávky musíte jen napsat umístění své permanentky (tribuna, sektor, řada, číslo) a desetimístný číselný kód z její zadní strany. Na již zlevněné zboží se však tato akce nevztahuje.

ZÁSILKY DPD, KURÝR PO LIBERCI A RECEPCE

I přes uzavření kamenného Fanshopu na stadionu U Nisy se ke klubovým suvenýrům můžete dostat snadno a rychle. Kromě zasílání prostřednictvím společnosti DPD po celé ČR (objednávky nad 1958 Kč doručujeme zdarma) i do ostatních evropských zemí, máme i za současných okolností pro fanoušky přímo z Liberce dvě možnosti:

Při platbě předem (ideálně platební kartou) můžete zboží bez dalšího doplatku vyzvedávat na recepci stadionu U Nisy, která je otevřená 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Druhou možností je využití služeb místního partnerského kurýra. Cena přepravy po Liberci je 50 Kč. Zboží objednáte standardně v našem e-shopu a zaplatíte kartou už při objednání, pouze u způsobu dopravy vyberete možnost „Kurýr po Liberci: JÍDLO NA KLIK“.

Zboží objednané v pracovní den do 11h by mělo být doručeno ještě v ten samý den v odpoledních nebo večerních hodinách (budete-li doma), nejpozději pak druhý den dopoledne. Objednávky učiněné mimo pracovní dny budou expedované v první pracovní den po objednání.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
iQLANDIA Zero Wrapz
Mediální partneři
Náš region Rádio Impuls
×
Odehráno v 19:00
SK Slavia Praha
FC Slovan Liberec