FC Slovan Liberec | Aktualizováno: Záložník Tomáš Ďubek je hráčem Slovanu!
Menu Další Zavřít Zavřít
09.07.2014

Aktualizováno: Záložník Tomáš Ďubek je hráčem Slovanu!

Lukáš Váňa
Do naší kabiny přichází další posila ze Slovenska. Záložník Tomáš Ďubek se stal hráčem našeho klubu. Slovan získal hráče, který byl v sezóně 2012/2013 vyhlášen nejlepším fotbalistou slovenské Corgoň ligy.

Levonohý záložník Tomáš Ďubek se narodil 22. ledna 1987. V dresu MFK Ružomberok odehrál 233 ligových zápasů, při kterých vstřelil 37 branek. Na dalších 39 gólů přihrál svým spoluhráčům. Sedmadvacetiletý Ďubek, který může hrát i na pravé straně zálohy nebo jako podhrotový hráč, nakoukl i do slovenské reprezentace.

"Pamatuju si ho ze svého působení v Ružomberku. Když jsem tam byl, tak on platil za veliký talent slovenského fotbalu. Hrál levého beka, pořádně se ale prosadil až v posledních dvou sezónách, kdy ho přesunuli do zálohy nebo útoku a on začal být tahounem mužstva. Dával góly, připravoval je a dokonce byl v jedné sezóně vyhlášen jako nejlepší hráč ligy. V Ružomberku byl dlouho, tak už potřeboval udělat změnu. A já jsem rád, že i když měl nabídky ze zahraničí, tak si vybral nás. Věřím, že to pro jeho kariéru bude správný posun. My si od něj slibujeme zvýšení konkurence v týmu a hlavně zvýšení kreativity a efektivity naší ofenzivy. Se střílením gólů máme problém, věřím, že nám ho pomůže řešit," řekl sportovní ředitel klubu Jan Nezmar.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
A net PJ Art
Mediální partneři
eFotbal Hattrick