FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Plzeň 1:2
14.08.2021

Premiéra proti Plzni výsledkově nevyšla

Chrastava - Ženský tým Slovanu v prvním zápase nové ligové sezony podlehl na svém domácím hřišti v Chrastavě Viktorii Plzeň 1:2.
1.kolo, sobota 14.8.2021, 11:00, Chrastava
1:2
(1:1)
FC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň

Góly: 2. Černá T. - 44. Polcarová, 47. Lukáčová

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ

Trenér Slovanu Jiří Šisler: "Do prvního utkání v nové sezóně jsme vstoupili velmi dobře a již ve druhé minutě jsme otevřeli skóre utkání. V dalším průběhu prvního poločasu se hrálo vyrovnané utkání, kdy se šance střídaly na obou stranách, ale žádný z týmů nepřekonal dobře chytající brankářky obou mužstev. Těsně před poločasem bohužel již Plzeň dokázala využít naše zaváhání a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Na začátku druhého jsme byli opět potrestáni po naší špatné rozehrávce. Měli jsme dostatek času minimálně vyrovnat, o což jsme se usilovně snažili, ale úspěšní jsme nebyli, i když některé šance po vyrovnání vyloženě volaly. Za předvedený výkon jsme si bod z utkání určitě zasloužili, ale fotbal se hraje na góly a těch dala Plzeň více. Gratulujeme jim k zisku prvních bodů do tabulky, my se o ně budeme muset poprat v dalším utkání na Julisce s Duklou."