FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Letohrad - Slovan B 0:7
10.09.2022

Béčko přejelo Letohrad, soupeři nasázelo sedm gólů

Redakce
Praha/Liberec – Vysoká výhra, další tři body do tabulky. B-tým přejel Letohrad vysoko 7:0, Tomáš Polyák zaznamenal hattrick. Další tříbodový zisk výrazně pomohl rezervě Slovanu k osamostatnění se na čele tabulky.
6.kolo, sobota 10.9.2022, 17:00
FK LETOHRAD FK LETOHRAD
0:7
(0:4)
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
FK LETOHRAD: Martinovský – Jiřánek (86. Štusák), Hiller (77. Kadlec), Zbudil, Lorenc, Kabourek (73. Janůj), Šplíchal (77. Faltejsek), Kail, Nágl, Macek, Chládek
FC Slovan Liberec B: Pešl - Winkler, Horňáček, Černický (58. Šolc), Daněk – Polyák – Lupoměský (58. Holub), Hudák, Málek (70. Uchenna), Kytka (70. Lexa) – Hadaščok (46. Valenta)

Branky: 3. Málek, 28. Hadaščok, 34. Kytka, 40. Polyák, 60. Šolc, 63. Polyák, 74. Polyák. Rozhodčí: Rychtár – Vitvar, Stieber. ŽK: 14. Kail, 20. Nágl – 44. Černický. ČK: 54. Chládek, 74. Martinovský. Diváci: 160.

Parádní výkon a vysoké vítězství. Slovan nedal Letohradu šanci, ve třetí minutě otevřel skóre Jan Málek a další góly následovaly. O poločase naše mužstvo vedlo už 4:0, ochromený soupeř navíc dohrával po dvou vyloučeních pouze v devíti.

Během šesté výhry v řadě zaznamenal hattrick Tomáš Polyák, Slovan si upevnil místo na první pozici tabulky, v divizní skupině C doposud neztratil body. V nadcházejícím utkání bude výběr trenéra Josefa Petříka hostit 18. září Nový Bydžov.

Josef Petřík (FC Slovan Liberec): „Prakticky jsme celý zápas dominovali, navíc jsme dávali branky po krásných kombinačních akcích. Řekl bych, že si takovou hru představujeme. Hráči do puntíku splnili, co jsme chtěli. Mohli jsme také brzo prostřídat. Velmi kvalitní a nápaditý výkon v pohybu a bezproblémové vítězství.“