FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ružomberok - FC Slovan 3:2
Menu Další Zavřít Zavřít
14.01.2007

Fortuna Víkend šampionů, Ružomberok vs. Slovan 3:2 (1:1)

Lukáš Váňa
Naši hráči si finále halového turnaje Fortuna Víkend šampionů nezahrají. V semifinále nestačili na slovenský Ružomberok a o "bronz" se utkají s Mladou Boleslaví. Zápas začne ve 13:40.
ForVS, neděle 14.1.2007
Ružomberok Ružomberok
3:2
(2:1)
FC SlovanFC Slovan

Komentář

Naši hráči se dočkali úvodního gólu. Ve 2. minutě prošla za záda slovenského brankáře tečovaná střela Brezinského - 0:1. Naši byli v úvodních minutách lepší, další šance se jim ale nepodařilo proměnit nebo je vychytal brankář Šavol.

Naši kontrolovali hru, ve 14. minutě ale Ružomberok po ojedinělé akci vyrovnal, o gól se postaral Rák - 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Ve 3. minutě druhé půle poslal Ružomberok do vedení Sedlák, po jeho střele neměl Bolek úplně čisté svědomí - 2:1. V 7. minutě vyšel Ružomberku rychlý brejk na jehož konci byla gólová střela Božoka - 3:1. Ve 13. minutě se podařilo krásnou střelou snížit Frejalchovi - 3:2.

I přes závěrečný tlak se našim hráčům nepodařilo vyrovnat, budeme tak bojovat o třetí místo.

Důvěru našeho trenéra tentokrát dostali tito hráči: brankář Petr Bolek, v poli se střídali Brezinský, Holenda, Ančic, Polák, Bílek, Dohnálek, Rehák, Blažek, Frejlach a Pudil.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
FCC Libea
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Liberecká drbna