FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Jablonec 1:1
25.10.2004

I.Gambrinus liga, 10.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Jablonec 97 1:1 (1:0)

Naši fotbalisté bohužel nepotvrdili zisk tří bodů z Ostravy - s Jabloncem jen remizovali, když navíc v nastaveném čase chytil Hauzr penaltu.
10.kolo, pondělí 25.10.2004
1:1
(1:0)
FK JablonecFK Jablonec
FC Slovan Liberec: Hauzr - Lukáš, Košťál, Hamouz - Šinglár, Kisel, Langer (65. Pudil), Polák, Papoušek (79. Zápotočný) - Slepička, Pospíšil (82. Došek)
Branky: 39. Papoušek - 88. Čížek

Derby navštívilo 4880 diváků, a fanoušci viděli velmi opatrný fotbal. Bylo to tradiční derby - hodně osobních soubojů. Jediným zajímavým momentem prvního poločasu byl úvodní gól zápasu - střelu Pospíšila dorazil ve 39. minutě za záda Špita Papoušek - 1:0. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté - naši hráči se příliš soustředili na obranu a ve hře dopředu byli nepřesní. Práci tak měl brankář Hauzr - vážnější situaci ale řešil až v závěru zápasu. V 85. minutě jsme měli výhodu pokutového kopu - po faulu na Slepičku si balon postavil kapitán Petr Lukáš. Brankář Špit ale jeho střelu vystihl. Pravidlo nedáš dostaneš platilo i tentokrát - hostující Čížek využil chyby naší obrany i zaváhání brankáře Hauzra a chytrým lobem vyrovnal na 1:1. Penaltám ale nebyl konec - už v nastaveném čase fauloval ve vápně Kisel. Penaltu si postavil Klapka - Hauzr ale jeho ránu vystihl a uhájil tak remízu 1:1.