FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Vlašim 0:4
06.07.2016

Juniorka v přípravě nestačila na Vlašim a prohrála 0:4

Vlašim - V dalším přípravném duelu naskočila naše juniorka proti druholigové Vlašimi. Utkání jí tentokrát příliš nevyšlo, když už po poločase prohrávala 0:3, a nakonec si z půdy svého soupeře odvezla čtyřbrankovou porážku.
příp., středa 6.7.2016, 16:00
0:4
(0:3)
FC Sellier & Bellot VlašimFC Sellier & Bellot Vlašim
FC Slovan Liberec: Franc – Čuřík, Šustr, Vojtěšek, Heppner – Šustek, Michalec, Machuča, Batát – Micovčák, Dudek.
FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Hell, Vrána, Hejný, Čmelík – Reiter (85. Filip) , Dydowicz, Wiesner, Jícha – Chuják (65. Jíra), Čapek (75. Leiner).
Branky: 15. Čapek, 21. Dydowicz, 40. Čmelík, 56. Wiesner.

Vlašim si v úvodu utkání počínala aktivněji a už po čtvrthodině nesla její aktivita ovoce, když se prosadil David Čapek. A záhy bylo ještě hůř. Jen o šest minut později přidal druhou branku Daniel Dydowicz, který skóroval proti svým bývalým spoluhráčům.

Slovanu se dlouho nedařilo vytvořit si zajímavou šanci. Nejblíže snížení skóre byli junioři po rohovém kopu ve 32. minutě, ale využít tuto příležitost nedokázali. Hra se sice začínala pozvolna vyrovnávat, v závěru poločasu však opět skórovala Vlašim zásluhou Vojtěcha Čmelíka. Po úvodní pětačtyřicetiminutovce tak vedla již o tři branky.

A ve druhé půli to byli opět vlašimští, kteří dokázali obstarat další gól. Po klidnější pasáži hry se prosadil Tomáš Wiesner a upravil na konečných 4:0. Slovan se sice snažil se skóre něco udělat, ale pokořit pozornou obranu Vlašimi se mu nedařilo. Několikrát se navíc musel bránit nebezpečným protiútokům, soupeř se ale také znovu prosadit již nedokázal.

Ve svém třetím přípravném utkání tak naše juniorka podlehla Vlašimi 0:4. V dalším zápase změří ve středu 13. července síly s dalším druholigovým soupeřem, Varnsdorfem.