FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Dukla 2:0
27.04.2022

Po třetím kole zůstávají ženy bez porážky

Domácím utkáním proti Dukle Praha uzavřely hráčky Slovanu první polovinu nadstavbové části a zaslouženě prodloužily svou vítěznou sérii. Poslední tým tabulky nenechaly tentokrát vstřelit ani branku a po řadě neproměněných šancí rozhodla o výhře dvěma trefami Šušolová.
N3, neděle 24.4.2022, 11:00
2:0
(1:0)
FK Dukla PrahaFK Dukla Praha
FC Slovan Liberec: Pižlová Ivana – Černá Veronika [K], Košíková Kristína (52. Bohatová Marie), Sováková Nela, Brázdová Šárka- Šušolová Valentina, Pouvová Šárka, Kantarská Ivana - Dlouhá Karolína, Dinh Thanhová Kim (79. Moťovská Michaela), Antalová Lucia (63. Černá Tereza)
Góly: 26. a 73. Šušolová

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ:

Hodnocení hlavního trenéra Šislera:

"Do třetího utkání nadstavby jsme vstoupili velmi dobře, od začátku utkání jsme jednoznačně dominovali. Hrálo se v podstatě pouze na polovině Dukly, jen jsme se dlouho nemohli prosadit, jelikož několikrát hostující hráčky podržela výborně chytající brankářka. Nakonec jsme se přeci jen prosadili a šli do kabin s vedením 1:0. Druhou půli jsme chtěli pokračovat ve stejném duchu, bohužel již jsme nebyli tak aktivní, hráčky Dukly začali více a důrazněji napadat a my jsme začali mít problémy s přechodem. Dvě až tři situace Dukly vypadaly hodně nebezpečně, naštěstí tyto situace nevyřešili a my jsme se postupem času začali opět více prosazovat a druhý gól v síti Dukly rozhodl. První poločas byl z naší strany velmi dobrý, škoda že jsme vstřelili pouze jednu branku, mohlo s mělo být rozhodnuto. Druhou půli jsme neodehráli tak dobře, ale zvládli jsme utkání vzadu s nulou, což nás velmi těší. Je super, že jsme i třetí utkání zvládli a nyní budeme dělat vše pro to, abychom vítěznou sérii protáhli a přivezli další výhru i z Pardubic."