FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Bohemians 1905 2:1
Menu Další Zavřít Zavřít
01.07.2009

Příprava: FC Slovan Liberec vs. Bohemians 1905 2:1 (0:0)

Lukáš Váňa
Ligový tým Slovanu má za sebou další přípravné střetnutí. S ligovým nováčkem naši hráči odehráli vyrovnané utkání. Efektivnější v koncovce byl ale Slovan, výhru zařídil Diviš s Ćorićem.
přát., středa 1.7.2009
FC Slovan FC Slovan
2:1
(0:0)
Bohemians 1905Bohemians 1905
FC Slovan: I. půle: Hauzr - Gebre Selassie, Holeňák, Kelić, Janů - Vácha, Purić, Bosanćić, Baláž - Diviš, Blažek.

II. půle: Hauzr - Gebre Selassie (70. Paldan), Dejmek, Kelić, Baláž - Dostálek, Ćorić, Vácha, Liška - Martan, Diviš (72. Budimir).
Branky: 59. Diviš, 76. Ćorić - 78. Jungr.

Komentář

V dusném teplém počasí muselo být nepříjemné hrát fotbal i testovaným chorvatským hráčům. Přesto bylo ale 22 hráčů připraveno v 11 hodin k zahájení přípravného duelu. V našem kádru se v průběhu utkání představilo hned sedm testovaných hráčů.

Hráči Bohemians vstoupili do zápasu o kousek aktivněji. Jejich tradiční bujovnost, důraz a agresivita dělala zpočátku našemu týmu starosti. Největší šance prvního poločasu tak skončila na Hauzrově tyči. Náš brankář navíc předvedl několik dobrých zákroků. Ani brankář Bohemians se úplně nenudil, vážnou situaci ale řešit nemusel.

Branky padaly až ve druhé půli. V 59. minutě utekl po pravé straně Martan, jeho centr přizvedl jeden z bránících hráčů a Diviš hlavou otevřel skóre - 1:0.

V 76. minutě faulovala obrana soupeře Josipa Ćoriće. O jeho skvělé kopací technice se o pár vteřin později přesvědčil i brankář Bohemians. Ćorićův přímý kop jen pokorně sledoval očima - 2:0.

Poslední slovo měl ale hostující Jungr, který křížnou střelou překonal v 78. minutě brankáře Hauzra.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Procentrum Centrum Babylon
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Hattrick