FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Dinamo Tbilisi 1:1
30.06.2007

Přípravný zápas: FC Slovan Liberec vs. FC Ameri Tbilisi 1:1 (0:0)

Cestou z tvrdého kondičního soustředění ve Františkových Lázních se fotbalisté našeho A-týmu dnes zastavili v Blšanech a sehráli zde úvodní přípravný zápas. S gruzínským celkem FC Ameri remizovali 1:1.
přát., sobota 30.6.2007
1:1
(0:0)
FC Dinamo TbilisiFC Dinamo Tbilisi
FC Slovan Liberec: I. poločas: Hauzr - Matula, Košťál, Polák, Rehák - Papoušek, Bílek, Hodúr, Liška - Nezmar, Dort.

II. poločas: Bolek - Matula, Košťál, Polák, Rehák - Hudson, Vlasko (65. Bílek), Hochmeister, Liška - Radzinevičius, Jirouš.
Branka Liberce: 60. Jirouš.

Po bezbrankové první půli šli liberečtí fotbalisté do vedení v 60. minutě. Dobře zahraný trestný kop Vlaska zprava šikovně tečoval hlavou Martin Jirouš a míč skončil v síti.

Gruzínci však srovnali rovněž po standardní situaci z rohového kopu.

sekretář Pavel Jirouš: Bylo to rychlé bojovné utkání. Na našich hráčích bylo trochu znát, že mají za sebou kondiční soustředění, soupeř byl běhavý a důrazný.