FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 1:4
Menu Další Zavřít Zavřít
18.05.2022

Šest výher v řadě! Taková je bilance žen v ligové nadstavbě

Redakce
Liberecké hráčky zakončily sezónu nejlépe, jak mohly. V posledním utkání na Julisce porazily pražskou Duklu rozdílem tří branek, což znamenalo udržení nejen vítězné série, ale také kladného skóre.
N6, sobota 14.5.2022, 15:00
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
1:4
(1:2)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Pižlová - Brázdová (74. Bohatová), Sováková N., Moťovská, Černá V. - Šušolová, Buryánová, Kantarská (57. Dlouhá) - Dinh Thanhová (85. Pouvová), Černá T., Antalová
Góly: 17. Hrobská - 32.Černá T., 34. Brázdová, 50. Antalová

Reportáž

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ:

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jaroslava Dittricha:

"Před zápasem jsme si vytyčili dílčí cíl pro nadstavbu, celou skupinu vyhrát, dále jsme si chtěli udržet vítěznou sérii a pokusit se vyhrát rozdílem tří branek, abychom sezónu ukončili s aktivním skóre. Do utkání jsme nevstoupili dobře, prvních 20 minut jsme se hledali a navíc inkasovali branku. Naštěstí holky v sobě našly dostatek morálních sil, nenechaly se zlomit a do poločasu jsme výsledkově zápas otočili. Druhý poločas jsme pokračovali v aktivní hře a odměnou nám byly další branky. Musím celý tým pochválit za předvedenou hru v nadstavbě, přístup s jakým do utkání vždy šly, se zdravým sebevědomím, pokorou a touhou po vítězství. To vše pramenilo z pracovitosti na každém tréninku. Takto bychom se chtěli prezentovat v následující sezóně. Nezbývá než pokračovat v nastaveném tréninkovém procesu."


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Dům kultury Eurovia
Mediální partneři
eFotbal Liberecká drbna