FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Roudnice n. L. 5:0
25.01.2012

Tipsport liga: FC Slovan Liberec vs. SK Roudnice nad Labem 5:0 (4:0)

Klub
Děčín - V posledním utkání skupiny C Tipsport ligy čekala na fotbalisty Liberce třetiligová Roudnice nad Labem. S týmem Mariána Řízka si Slovan hladce poradil a prokázal roli favorita vítězstvím 5:0.
TL4, středa 25.1.2012, DĚČÍN
5:0
(4:0)
SK Roudnice nad LabemSK Roudnice nad Labem
FC Slovan Liberec:
1. poločas: Hauzr – Gebre Selassie, Nezmar, Karisik, Fleišman – Rilke, Vácha, Bosančić, Breznaník – Štajner, Hadaščok.
2. poločas: Hauzr – Bína, Polák, Kelić, Liška – Rilke, Šural, Janů, Bosančić – Breznaník (74. N´Diyae) Hadaščok (71. Sidy).
SK Roudnice nad Labem: Brauneis (46. Pechatý) – Kala (75. Belák), Vaněk (46. Brhlík), Kratochvíl (83. Šmidrkal), Pícha – Medek (67. Omcirk), Adjei (46. Kučera), Hrdlička (46. Mikas), Macháček – Kmoch (85. Fischer), Vobořil (46. Potočný).
Branky: 16. a 17. Hadaščok, 21. a 48. Breznaník, 36. Gebre Selassie.

není k dispozici

Marián Řízek (SK Roudnice nad Labem): "Pětibrankovou porážku s Libercem nebereme tragicky. Kluci měli v nohách pětadvacet dopoledních kilometrů, takže to zvládli ještě celkem dobře. Soupeř nastoupil kompletní a prokázal velkou kvalitu. Vysoko v tabulce první ligy není náhodou. Za náš výkon se stydět nemusíme."