U14 - FK TEPLICE x FC SLOVAN LIBEREC 4:3 (2:2)

Střelci: 8´ a 9´ Vu Minh Tu, 50´Gebuś Filip

Rozhodčí: KOLÁTOR Petr - ŘÍHA Viktor - TOPINKA Josef

13.kolo, středa 29.9.2021, 15:30, SK Viktorie Ledvice

Franc Lukáš - Smetana Albert – Passian Mikuláš - Martínek Lukáš (K) - Tvrzník Matyáš - Petr Lubor - Hron Jakub - Gebuś Filip - Vu Minh Tu - Netušil Kryštof - Lexa František

Náhradníci: Horáček Matěj - Rulec Daniel - Přinda Jan - Malý Šimon - Antoš Štěpán - Pastorek Štěpán - Dlouhý Šimon

Diváci: 40

Jiří Krystan:

Skvělý vstup do utkání a v 10. minutě ve vedení 0:2, následně další 100% šance, kterou jsme bohužel neproměnili a poté nás soupeř začal lehce přehrávat a většina prvního poločasu se hrála spíš na naší polovině, z čehož pramenila branka soupeře po standardní situaci a následné vyrovnání po nešťastném odkopu na vlastní branku a závaru v našem malém vápně. Druhý poločas jsme už byli lepším týmem. Dostali jsme se do vedení, ale opět jsme brzo inkasovali. Poté se zápas začal lámat a bohužel v náš neprospěch. My jsme svoje tři jasné šance neproměnili a soupeř nás v závěru potrestal ze sporné penalty. Na penaltu se vůbec nebudeme vymlouvat, protože v té době už měl být zápas rozhodnutý v náš prospěch. Dokud nebudeme lépe nakládat s našimi šancemi, tak tato vyrovnaná utkání nebudeme zvládat. Kluků mi je dnes líto, protože prohrát jsme si určitě nezasloužili.