FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - FCSL 4:0

U15 - CU Bohemians Praha x FC SLOVAN LIBEREC 4:0 (3:0)

Rozhodčí: MAIELLO Francesco - HUDEK Michal - PRAVDA Petr

5.kolo, sobota 11.9.2021, 10:00, Loko Vršovice / tráva
4:0
(3:0)

Ronec Tomáš - Schejbal Vít - Wolkiewicz Hubert (K) - Tvercovici Nikita - Vacek David - Brtinský Samuel - Hovorka Adam - Juszczyk Patryk - Žitňan Lukáš - Čistecký Šimon - Hrňa Filip - Ondo Marek

Náhradníci: Fiala Martin - Paulík Lukáš - Blažić Jovan – Hubka Adam - Nagy Matyáš – Dobeš Adam – Ptáček Šimon

Bohužel vstup do utkání byl z naší strany velmi špatný. Po sérii jednoduchých ztrát ve středu hřiště nás soupeř po nedůsledném dohrání odraženého míče v našem vápně potrestal úvodní brankou již ve 2.min. Po nepovedeném úvodu jsme se jen těžko dostávali do tempa a prakticky v totožné situace po rohovém koupu opět zcela osamocený hráč soupeře zvýšil střelou zpoza vápna na 2:0. Až lajdácký poločas korunovala nesoučinnost stoperské trojice s brankářem a po hrubé chybě naší obrany to bylo již o tři branky. Nic na tom nezměnil ani samostatný nájezd Onda, který tváří v tvář brankáři trestuhodně selhal.

Ve druhém poločase se náš výkon sice lehce zvedl, ale soupeř si ve středním bloku hlídal své vedení a do šancí nás nepouštěl. Naopak po jednom z brejků definitivně rozhodl čtvrtou brankou. Gól útěchy měl na noze opět Ondo, který však z malého vápna trefil jen tyč a tak z Ďolíčku zaslouženě odjíždíme s prázdnou.

Milan Šimoníček

„Po sérii utkání, ve kterých jsme měli herní převahu jsme odehráli opravdu špatný zápas. V obranné fázi jsme nebyli dostatečně důslední a počínání našich defenzivních hráčů bylo katastrofální. V útočné fázi nám chyběl klid s míčem a jednodušší a rychlejší kombinace uprostřed hřiště. Jednoduše jsme byli nekvalitní a soupeři zápas velmi usnadnili.“