FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Vyšehrad 1:0
Menu Další Zavřít Zavřít
22.08.2021

U15 FC SLOVAN LIBEREC x FK Slavoj Vyšehrad

Rina Havlíčková
2.kolo, sobota 21.8.2021, 10:00, tráva Stadion Letka
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
1:0
(1:0)
FK Slavoj VyšehradFK Slavoj Vyšehrad
FC Slovan Liberec:

Ronec Tomáš – Blažić Jovan - Schejbal Vít - Wolkiewicz Hubert - Vacek David - Brtinský Samuel - Žitňan Lukáš - Hrňa Filip - Dobeš Adam (K) - Čistecký Šimon - Schovanec Jan

Náhradníci: Fiala Martin - Roža Jan - Paulík Lukáš - Ptáček Šimon - Tvercovici Nikita - Juszczyk Patryk

Rozhodčí:

BOHATA Antonín - KOŘÍNEK Lukáš - URBÁNEK Tomáš

Střelec: 20´ Čistecký


Diváci: 30

Reportáž

Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a nechybělo mnoho, abychom se po střele Vacka hned z první akce utkání radovali z úvodní branky. Na tu jsme si museli počkat do 20. minuty, kdy Brtinský vybojoval míč pro Čisteckého, který po rychlém uvolnění zakončil přesně k tyči.

První poločas jsme dobře kontrolovali hru, nepouštěli soupeře do nebezpečných šancí a sami mohli několikrát navýšit gólový účet. Varování však přišlo v poslední minutě prvního poločasu, kdy jsme propadli v obraně a s velkým štěstím přežili vyloženou šanci hostí.

Úvod druhého dějství byl z naší strany příliš pasivní a aktivitu jsme přenechali hráčům Vyšehradu, kteří začali být před naší brankou nebezpeční. V kombinaci štěstí, obětavosti a zákroků domácího brankáře Ronce jsme udrželi čisté konto, a i přes několik vyložených šancí na gólovou pojistku zůstalo skóre utkání neměnné a připisujeme si první letošní vítězství.

Ohlasy trenérů

Milan Šimoníček:

„Bez alibi a s respektem k soupeři, kterého mimochodem musím ocenit za předvedenou hru, byl náš dnešní cíl zvítězit, a to se klukům nakonec podařilo. O našich týmových i individuálních nedostatcích víme, ale dnes bych chtěl hledat pozitiva. Tím největším je bojovnost a vůle kluků utkání zvládnout. To je pro mne nesmírně cenné a věřím, že to může být odraz k lepším výkonům a zároveň cesta k tomu, jak zvládnout následující sérii důležitých utkání.“


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
ČSOB Realmont
Mediální partneři
Hattrick eFotbal