FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Plzeň 3:10

3:10
(0:6)
FC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec: Trojan - Studený (K) (41´ Vitouš) - Ort - Papoušek - Matys - Kůtek (62´ Mader) - Rogulski - Kochan (41´Polhoš) - Fiala (41´ Makowski) - Vošanovič (18´ Zieniewicz) - Zajdel
Střelci: 52´ Makowski, 65´ Rogulski, 74´ Polhoš - 2´ 9´ 15´ 23´ 43´ 70´ 72´Hašek, 17´ Houdek, 30´ Soběhart, vlastní

Rozhodčí:

Bohata - Havel, Šálek

Diváci: 30

U15 FC Slovan Liberec x U15 Viktoria Plzeň

V dalším kole žákovské ligy přivítal Slovan tým Viktorie Plzeň a snahu o navázání na slibný výkon z minulého utkání proti Bohemians rozmetaly hned úvodní minuty, kdy po opakovaném nedůsledném bránění svítilo na ukazateli v 17min již skóre 0:4. Reakcí bylo první střídání a snaha přibrzdit gólostroj hostů, kteří si do kabin odnášeli pohodlné vedení 0:6. S cílem najít morální síly a důstojně dohrát druhý poločas vstoupili domácí hned se třemi dalšími změnami v sestavě. Zlepšenou hrou a větší aktivitou se modrobílí začali osmělovat směrem dopředu a odměnou jim byly hned tři vstřelené branky hráčů Makowskiho, Rogulskiho a Polhoše. Bohužel se ani druhý poločas neobešel bez individuálních chyb domácích a konečné skóre se zastavilo na nelichotivých 3:10.

Milan Šimoníček:

„V tak náročné soutěži a s tak kvalitním soupeřem si nemůžeme, pokud chceme uspět, dovolit takové množství hrubých chyb. Každý z hráčů se musí zamyslet nad svým přístupem a tím, co je ochotný udělat pro sebe a pro tým, abychom se mohli zlepšit nejen výsledkově, ale hlavně herně. Nadějí nám může být druhý poločas, za který kluky chválím.“