FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Roudnice n. L. - FCSL 1:3

U16 - ČDD, 9.kolo: VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem vs. FC Slovan Liberec 1:3 (0:2)

9.kolo, sobota 6.10.2018, 12:15, Vědomice
SK Roudnice nad Labem SK Roudnice nad Labem
1:3
(0:2)
FC Slovan Liberec: Hampl - Kytka, Kobr, Chládek, Striženec - Kabeláč, Lupoměský, Stibor (65´ Zounek) - Müller (75´ Soukup), Vyčítal (55´ Plechatý), Štícha (46´ Šolc)
Branky: 10´ Stibor, 32´ Stibor, 82´ Šolc, ŽK: 80´ Hampl, 35´ Stibor, Rozhodčí: Krupka - Buřil, Albrecht
Diváci: 60

Utkání jsme začali aktivně a v 10. minutě si našel míč ve vápně Stibor a neomylně skóroval. Nadále jsme se snažili pokračovat v aktivní hře, bohužel další gólové řešení situace ve vápně přišlo až s druhým gólem Stibora. Soupeř byl nebezpečný z brejku, několikrát se nebezpečně dostal k naší bráně, ale naštěstí neskóroval. Do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

Náš tlak se ve druhé půli ještě stupňoval, ale špatných řešení při našich šancích přibývalo. Skóre tak bylo neměnné až do penaltové situace pro domácí (1:2). Naštěstí Šolc dorážkou reagoval na 1:3 a tím odvrátil jakékoliv závěrečné drama.