FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slavia Hradec 3:2

U19 - ČLD, 6.kolo: FC Slovan Liberec vs. FC Slavia Hradec Králové 3:2 (3:0)

Dnešní hektický souboj skončil vyloučeným gólmanem.

6.kolo, neděle 19.9.2021, 12:15, MS - hlavní
3:2
(3:0)
FC Slavia Hradec KrálovéFC Slavia Hradec Králové
FC Slovan Liberec: Musil J. (64´ Serpietri) - Bartoš, Ogboi, Kočka, Peuker (76´ Musil V.) - Lupoměský, Hudák, Lexa, Šolc (83´ Müller) - Čechovič, Rafaj (64´)
Branky: 7´ Šolc (z penalty), 17´ Čechovič, 24´ Hudák - 56´ Chlumecký, 66´ Paulus, ŽK: 78´ Hudák, 88´ Musil V., ČK: 64´ Musil J., Rozhodčí: Pánek - Šnýdl, Balatka
Diváci: 50

První poločas jsme soupeři nic nedovolili a hráli jsme svoji hru se spoustou centrů a dobrých kombinací. Vytvořili jsme si ještě minimálně dalších šest gólových šancí, ale opět nekvalita v zakončení.

Bohužel ve druhém poločase jsme úplně ustoupili z naší hry a dali jsme hostům naději na lepší výsledek. Po individuální chybě ve středu hřiště jsme inkasovali. Soupeř ožil a tlačil se do útoku. Navíc byl vyloučen náš brankář za hraní rukou mimo vápno. Opět díky chybě v rozehrávce Hradec skóroval na 3:2 a až do závěrečného hvizdu se zápas proměnil v bitvu a zbytečnou hektiku.