FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Oberlausitz - FC Slovan 0:0
Menu Další Zavřít Zavřít
22.06.2013

Video: FC Slovan Liberec vs. FC Oberlausitz Neugersdorf 0:0

Jan Seifert
Hráči Slovanu Liberec nedokázali zvítězit, ve zdánlivě snadném utkání, proti celku FC Oberlausitz Neugersdorf. Ve velkém horku si odnesli pouze bezbrankovou remízu. Podívejte se na video ze zápasu.
přát., sobota 22.6.2013, 13:00
Oberlausitz Oberlausitz
0:0
(0:0)
FC SlovanFC Slovan
FC Slovan:

1. poločas: Kolář - Coufal, Kováč, Pokorný, Frýdek - Šural, Pavelka, Rybalka, Obročník - Hadaščok, Rabušic.

2. poločas: Kolář - Kušnír, Hušek, Kelič, Frýdek (82. Rybalka) - Hadaščok (70. Morris), Sackey, Obročník (70. Frimmel), Pavelka - Šural (70. Rabušic), Szabó.
Bez branek. Hráno v Žitavě.

Komentář

Liberečtí svou herní přípravu na nadcházející ročník Gambrinus ligy otevřeli v Německu. Na čerstvě zrekonstruovaném Weinaupark-Stadionu v Žitavě se v rámci přeshraniční spolupráce utkali s domácím výběrem, v jehož kádru figuruje mnoho českých fotbalistů včetně Jiřího Lišky či Nezmara, dobře známých tváří pro liberecké fanoušky.

Slovan přivezl k zápasu téměř kompletní kádr, který aktuálně absolvuje tréninkové dávky. Chyběli zranění Kovář, Karišik i trojice Kelić, Janec, Delarge plnící si reprezentační povinnosti. Šanci v záloze dostala od začátku také nová tvář v týmu, záložník Michal Obročník, on ani jeho spoluhráči však přes několik nadějných pozic nedokázali vyzrát na domácí tým.

Ten v sympatickém výkonu pokračoval i po přestávce a nakonec nedovolil favorizovanému Slovanu ani jednou skórovat. Liberečtí ve druhém poločase notně obměnili kádr, na hrací plochu vyběhly i další nové tváře - chorvatský obránce s americkými kořeny Kobie Morris a mladý záložník David Frimmel. Míč za svá záda nepustil v brance Slovanu ani Ondřej Kolář, a tak první přípravný duel Liberce před novou sezónou Gambrinus ligy skončil bezbrankovou remízou.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Aura Medical Pneu Hnídek
Mediální partneři
Beat radio rtm plus