FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slavia 0:8
20.05.2019

Ženy nezvládly zápas se Slavií

Bez několika zraněných a připravujících se na maturitu, nastoupil náš tým ve Frýdlantě proti Slavii Praha. Hrát nemohla ani útočnice Kožárová, která nesměla nastoupit proti mateřskému klubu. U nás v základu nastoupily dorostenky Folprechtová a Vančurová a další Bobvošová usedla na lavičku.

Naše holky držely solidní skóre 0:1 do 41. minuty, kdy se míč odrazil od naší Černé do branky. Do konce poločasu to bylo 0:4. V zápase holkám, oproti předešlým duelům, chyběla "šťáva", aktivita, bojovnost a v druhém poločasu již byly odevzdané. Několik dalších slibných akcí hostů zneškodnila Zuchová v brance.

nadst, neděle 19.5.2019, 10:30, Frýdlant v Čechách - tráva
0:8
(0:4)
SK Slavia PrahaSK Slavia Praha
FC Slovan Liberec: Zuchová -Tůmová, Němečková(66.Hrtánková), Necidová, Dlouhá - černá, Čiperová, Kopčová, Folprechtová(83.Novotná), Vančurová(72. Bobvošová) - Křivská

góly : 10.,43.,45.a 66.Dubcová, 41. Černá V. (vlastní), 61. Černá F., 72. Divišová, 87. Ashley

ŽK : Tůmová (Slovan)

trenér Slovanu J. Lexa : Po minulem potrapeni favorita jsme tentokrat byli radi, ze jsme vubec postavili sestavu. Tomu odpovida jak vysledek, tak i hra. I kdyz devcata podala maximalni vykon, tak jsme nebyli schopni celit tlaku soupere. Dlouho jsme sice drzeli prijatelny vysledek, ale v zaveru polocasu jsme inkasovali tri branky a to nas srazilo. Druhy polocas se nesl ve stejnem duchu. Souper byl jednoznacne lepsi a zaslouzene vyhral.