FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slovácko 1:2
15.09.2022

Ženy po prohrách s pražskými celky nestačily těsně na Slovácko, prohrály 1:2

Hrádek nad Nisou/Liberec - Liberecké fotbalistky v dohrávce prvního kola sehrály druhé domácí utkání po sobě. Tentokrát nastoupily na hřišti v Hrádku nad Nisou proti Slovácku. První poločas prohrály 0:1, ale hned ve 47. minutě dokázala srovnat Křivská. Zápas rozhodla ve prospěch hostujícího celku Krejčířová až v 77. minutě a fotbalistky Slovanu prohrály 1:2.
1.kolo, středa 14.9.2022, 16:00, Hrádek nad Nisou
1:2
(0:1)
1.FC Slovácko1.FC Slovácko
FC Slovan Liberec: Pižlová - Huvarová, Košíková, Šušolová, Harvilová (46. Dinh Thanhová) - V. Černá (C), Buryánová, Bužková (78. Antalová), Kantarská - T. Černá – Křivská
1.FC Slovácko: Bednaříková - Bicknell H. M., Janíková (C), Pěčková, Bielikova (62. Krejčířová), Jelínková, Žufánková (73. Waltrová), Střížová, Morávková (73. Bayerová), Valášková (73. Sedláčková), Bláhová (83. Janků)
Branky: 47. Křivská - 17. Střížová, 77. Krejčířová
Žluté karty: 42. Bužková - 67. Janíková, 77. Krejčířová, 89. Waltrová
Rozhodčí: Holakovská T. - Ratajová L., Hrušková K.
Delegát: Bohuněk Karel
Diváci: 50

Petr Myslivec (FC Slovan Liberec): „Dneska jsme po Spartě bohužel prohráli další utkání, které jsme prohrát nemuseli. Prvních třicet minut jsme do zápasu nevstoupili vůbec dobře, byli jsme nepřesní, pomalí, zaskočení aktivitou Slovácka... To využilo jednjedné akce, ze které dalo gól. Poté měli ještě dvě šance, ve kterých nám pomohla brankářka Pižlová. Ale po třiceti minutách jsme začali být aktivnější, vyrovnali jsme hru. Ve druhém poločasu jsme už byli lepším týmem. Dali jsme vyrovnávací branku a hnali se za vítězstvím. Ale bohužel, ve druhé půli jsme měli tři, čtyři jasné šance, které jsme neproměnili. V závěru, v nastaveném čase, se měla z našeho pohledu kopat penalta za ruku, ale rozhodčí to neviděla. A tak jsme nedokázali získat ani remízový bod.“