FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Čáslav - FCSL 0:4
21.08.2018

U19 - ČLD, 2.kolo: FK Čáslav vs. FC Slovan Liberec 0:4 (0:0)

Helena Bláhová
Neděle 19.8.2018 Stadion Vodranty

Povinné vítězství s dobře organizovaným týmem se rozhodlo až v posledních 25 minutách.

2.kolo, neděle 19.8.2018, 10:00, Vodranty
FK Čáslav FK Čáslav
0:4
(0:0)
FC Slovan Liberec: Plechatý - Mečíř, Kratochvíl, Polyák, Bulejko - Daněk (85´ Venc), Černický, Knobloch, Yuzvak (46´ Elbel) - Bergmann (60´ Žižka), Pokorný (46´ Valenta)
Branky: 70´ Žižka, 78´ Elbel, 86´ Elbel, 88´ Valenta, Rozhodčí: Matoušek - Trumpus, Šafránek
Diváci: 58

Nervózní zápas, ve kterém bylo klíčové dobré střídání, trpělivost a touha vyhrát.

1.poločas: Pomalá přechodová fáze, malá kvalita i agrese, efektivita v pokutovém území po centrech, souboje. Riskantní rozehra přes střed, reakce nahoře při nekvalitním míči, dohrání situací v pokutovém území.

2.poločas: Jednoznačně zlepšený a kvalitní výkon ve druhém poločase po prostřídání - rychlejší přechodová fáze, efektivita v pokutovém území.

Proměnili jsme čtyři góly během 25 minut, dalších 6-7 100% šancí, akce po stranách především přes Daňka.

Dobré a efektivní střídání - oživení týmu + góly.

Trenér Čapek: "Utkání ve velkém teple a s poctivým soupeřem rozhodla zlepšená koncovka v pokutovém území."