FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Pardubice - FCSL 0:6
04.05.2022

Hráčky Slovanu nepolevily a nastřílely Pardubicím šest branek

Druhý vzájemný zápas ovládly opět liberecké hráčky a připisují si další výhru bez inkasovaného gólu. "Ve druhém poločase jsme naprosto dominovali, předváděli krásné kolmé akce a zaslouženě vstřelili branky", komentuje průběh utkání trenér Šisler. V 5. kole nadstavby mají ženy na programu utkání proti Viktorii Plzeň, na kterou si v tabulce drží aktuálně šestibodový náskok. Přijďte naše holky podpořit na hlavní stadion U Nisy v neděli 8. 5. od 11:00!
N4, neděle 1.5.2022, 13:00
FK Pardubice FK Pardubice
0:6
(0:2)
FC Slovan Liberec: Pižlová - Brázdová, Sováková N., Košíková (58. Moťovská), Černá V. - Šušolová, Pouvová (79. Jakimičová), Kantarská - Dinh Thanhová (79. Svobodová), Černá T., Antalová (58. Buryánová)
Góly: 28., 41. a 52. Dinh Thanhová, 50. Kantarská, 54. a 69. Černá T.

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ:

Hodnocení hlavního trenéra Šislera: "Do utkání s Pardubicemi jsme šli s odhodláním natáhnout vítěznou sérii a opět být aktivní, hrát rychlý kombinační fotbal a soupeře donutit k chybám. Po většinu prvního poločasu jsme nebyli ve výstavbě dostatečně trpělivý a nemohli jsme se pořádně dostat do zformované obrany domácích, ale jakmile jsme vstřelili první a vzápětí brzy i druhý gól, tak jsme se uklidnili. O poločase jsme apelovali na ještě větší klid v mezihře, ale zároveň v rychlejší práci s míčem a rychlejší přenášení těžiště hry. Ve druhém poločase jsme naprosto dominovali, předváděli krásné kolmé akce a zaslouženě vstřelili další branky. Pardubice měli asi jedinou příležitost těsně před koncem utkání, ale Iva Pižlová si s ní poradila a připsala si tak další čisté konto. Jsme moc rádi, že jsme i čtvrté utkání zvládli vítězně a zároveň i konečně vstřelili větší počet branek, což dodá holkám sebevědomí do zbývajících dvou utkání této sezóny."