FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FC Slovan 1:5
Menu Další Zavřít Zavřít
02.06.2018

I v posledním zápase sezóny ženy vyhrály.

Redakce

Zápas na Dukle už nemohl v tabulce nic změnit, tak se očekával oboustranně pohodový zápas. Více se podařil našim holkám, který si zápas opravdu užily a v pohodě vyhrály

nadsta, sobota 2.6.2018, 11:00, Nusle tráva
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
1:5
(0:1)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Horáčková - Dlouhá(46.Kovaĺová), Bohatová, Němečková, Tůmová - Folprechtová, Chapská, Šušolová, Kopčová(62.Čiperová) - Lacková, Kotlánová(59.Lišková)

góly : 75.Beštová - 80. a 87.Chapská 23.Bohatová, 59. Šušolová, 71.Kovaĺová


Diváci: 50

Ohlasy trenérů

trenér Slovanu J. Lexa : V posledním zápase skupiny o udržení jsme nastoupily proti Dukle na jejím hřišti a chtěli jsme to zakončit pěkným fotbalem a bez ztráty bodu. I když už v zápase nikomu o nic nešlo. My jsme dali šanci holkám, které toho v sezóně moc nenahrály. Musím říct, že k tomu devčata přistoupila fantasticky. Po celý zápas jsme hru kontrolovali a byli lepším týmem. Brankově jsme se sice více prosadili až ve druhém poločase, ale i v prvním jsme měli dost šancí se prosadit. Chtěl bych holkám moc poděkovat za celou sezónu a zejména jak jsme zvládli nadstavbu, kde jsme ztratili pouze body za remízu v Hradci. Takže velká spokojenost za 5.místo. Ještě jednou děkuji všem co se starají ve Slovanu o ženský fotbal.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Zemgas - dříví Basta
Mediální partneři
rtm plus Beat radio