FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Varnsdorf 0:6
11.07.218

Juniorka na Varnsdorf nestačila, prohrála vysoko 0:6

Liberec - Ve středu dopoledne nastoupila naše juniorka proti druholigovému Varnsdorfu. V první půli sice držela s druholigovým soupeřem krok, nicméně po změně stran nasázeli hosté celkem pět branek a nakonec zvítězili 6:0. Za Varnsdorf se prosadili také Adam Ondráček a Jakub Barac, kteří v minulosti prošli libereckou juniorkou.
příp., středa 11.7.2018, 10:30, Městský stadion
0:6
(0:1)
FK VarnsdorfFK Varnsdorf
FC Slovan Liberec: Franc - Vébr, Lábek, Prokš, Baláž - Michal, Oscar, Vrabec - Kazda, Da Silva, Gembický.
Střídali: Machuča, Petr, Drahoš, Bulíř, Světlošák.
FK Varnsdorf: 1. pol.: Samoel - Rudnytskyy, Kozma, Kouřil, Heppner - Novák, Bláha, Kocourek, Dzaba - Svoboda, Masič.
2. pol.: Porcal - Richter, Dvořák, Kubista, Bielesz - Barac, Ondráček, Zbrožek, Durdević - Schön, Dzaba
Branky: 2x Schön, Svoboda, Ondráček, Barac, Durdević.

Komentář trenéra Slovanu Petra Papouška:

V utkání jsme průběžně prostřídávali vždy po třiceti minutách, aby si každý z hráčů zahrál celkem minimálně 60 minut. První poločas byl vyrovnaný, ale soupeř si v koncovce počínal mnohem efektivněji a podařilo se mu otevřít skóre. Zato druhý poločas jsme vůbec nezvládli. Předvedli jsme spoustu zbytečných individuálních chyb.Tím jsme nabídli soupeři další vyložené šance, ze kterých nakonec nastřílel dalších pět branek. I přes solidní první poločas tak pro nás nakonec utkání skončilo ostudným výsledkem 0:6.