FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Dukla 2:1
20.10.2021

Na stadionu U Nisy si Slovaňačky poradily s Duklou

Redakce
Premiéru pod umělým osvětlením na stadionu U Nisy hráčky Slovanu zvládly a zaslouženě si připsaly důležité tři body, díky kterým se dotáhly na čtvrtou Plzeň. Domácí hráčky měly do utkání výborný vstup, na který následně navázaly dvěma krásnými trefami a do druhého poločasu šly s dvoubrankovým vedením. Náskok mohly po změně stran a několika slibných šancích ještě zvýšit, ale v koncovce byly vždy nepřesné. Dukla si na druhé straně vytvořila pouze jednu příležitost, kterou ale dokázala proměnit. Konec utkání si domácí fotbalistky pohlídaly a nedaly Dukle další šanci na vyrovnání.

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ

Trenér Slovanu Jiří Šisler: "První poločas proti Dukle jsme odehráli velmi dobře. Hráli jsme přesně to, co jsme chtěli a vstřelili dva krásné góly. I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a mohli zvýšit náskok, což se bohužel nepovedlo a tak přišel trest, kdy Dukla z ojedinělé střely vstřelila gól na 2:1, což děvčatům trochu sebralo vítr z plachet, již jsme nebyli dostatečně agresivní a Dukla se dostala více do hry, ale naštěstí jsme soupeře nepustili do žádné velké šance na vyrovnání a naopak jsme měli my několik šancí na zvýšení, ale gól jsme už nevstřelili. Jsem rád, že jsme toto velmi důležité utkání konečně zvládli za tři body a dotáhli se v tabulce na soupeře před námi. Byla to zasloužená výhra. Je jen škoda, že jsme opět promrhali dost šancí na vstřelení gólu a museli jsme se až do konce strachovat o výhru."