FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sparta - FC Slovan 5:0
Menu Další Zavřít Zavřít
05.10.2020

Slovaňačky na Spartu nestačily

Redakce

Naše hráčky nastoupily na Spartě s odhodláním nedat svoji kůži zadarmo. To se jim dařilo. Plnily trenérské pokyny a odevzdaly maximum. Asi je v závěru rozhodilo vážné zranění Čiperové a Sparta nám dala v poslední desetiminutovce tři góly.

6.kolo, sobota 3.10.2020, 14:00, STRAHOV tráva
AC Sparta Praha AC Sparta Praha
5:0
(2 : 0)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Zuchová - Dlouhá (59. Folprechtová), Košíková, Moťovská, Černá V. - Sováková A., Chapska (69. Pouvová), Čiperová (75. Černá T.), Buryánová (75. Vančurová) - Bohatová, Thanhová

11., 78., 81. a 82. Martínková, 44. Křivská

ŽK: Chapska, Dlouhá (Slovan)


Komentář

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ

1. POLOČAS

2. POLOČAS

Ohlasy trenérů

Trenér Slovanu Josef Lexa: "Ač výsledek vypadá jednoznačně, podali jsme velmi dobrý výkon a byli jsme důstojným soupeřem favorizované Spartě. Hned v úvodu jsme mohli jít do vedení, kdy šla naše hráčka sama na bránu. Soupeř byl pak častěji u míče, ale holky plněním daných úkolů Spartu do extra velkých šancí nepouštěly. A samy měly několik příležitostí k ohrožení branky. Druhý poločas jsme pokračovali v dobrém výkonu, který bohužel narušilo snad ne vážné zranění naší hráčky. Po tomto nepříjemném okamžiku jsme asi polevili malinko v koncentraci. Domácí nám dali za pár minut tři branky a o utkání bylo rozhodnuto. Před holkami smekám za předvedený výkon. Tímto zápasem jsme jen potvrdili předešlé dobré výkony i s tak kvalitním týmem."


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Purum Centrum zdraví
Mediální partneři
eFotbal rtm plus