FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Bohemians 1905 0:2

U16 - ČDD, 22.kolo: FC Slovan Liberec vs. CU Bohemians Praha 0:2 (0:1)

V prvním jarním soutěžním utkání veze domů body zaslouženě Bohemka.

Bohemians Praha 1905Bohemians Praha 1905
FC Slovan Liberec: Hampl - Netušil, Peuker (51´ Stibor), Chládek, Striženec (75´ Kobr) - Lupoměský, Kabeláč (65´ Tomov), Vyčítal (75´ Soukup) - Šolc, Čechovič, Müller
Branky Bohemians: 2´ Damašek, 80´ Peterka, Rozhodčí: Mrkáček - Vrtal, Švajdler
Diváci: 35

1.poločas: Do utkání vstoupili lépe hosté a již ve 2.minutě skórovali po standardní situaci. Postupně kluci získávali jistotu na míči a dostali se do několika zajímavých situací před brankou soupeře. Škoda neuznaného gólu po pěkné akci na pravé straně. Bohemka hrozila především z brejků.

2.poločas: Po změně stran již kluci nezvládali rozehrávku zdaleka tak dobře, přicházelo množství ztrát, ze kterých soupeř těžil a dostával se po nich do šancí. Našim hráčům chyběl pohyb, nepřesnosti se postupem času hromadily a hosté zaslouženě zvýšili na 0:2, což vydrželo do konce zápasu.