FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Motorlet B - FCSL 1:4

U16 - ČDD, 5.kolo: SK Motorlet Praha vs. FC Slovan Liberec 1:4 (0:2)

SK Motorlet Praha B SK Motorlet Praha B
1:4
(0:2)
FC Slovan Liberec: Hrečín - Zelenka (57´ Dubský), Olyšar A., Havlíček, Přibyl - Vacek, Strnad (74´ Pozler) - Janů, Novotný (74´ Olyšar J.), Malý (61´ Salich) - Podrazil (57´ Dušák)
Branky: 62´ Filípek - 40´ Vacek (z penalty), 45´ Janů, 70´ Strnad, 83´ Havlíček, Rozhodčí: Dohnal - Průša, Kabourek
Diváci: 78

Dnešní válku jsme výsledkově zvládli. Velmi bojovné utkání na těžkém terénu.

Soupeř byl velmi silný v osobních soubojích a jednoduchým herním projevem nás dostával pod tlak. Do vedení jsme se dostali až jasnou penaltou ve 40. minutě a do poločasu se nám ještě podařilo zvýšit na 0:2, když po střele Novotného Janů dorazil.

Motor se dostal opět do hry z kraje druhé půle po nedůrazu ve vápně a nedůrazném zákroku Hrečína, který vyrazil střelu pouze přesně před sebe a soupeř tak pohodlně snížil. Následně domácím docházeli síly a hrozili jen ze standardek. Naší snahou a důrazem jsme si došli pro výhru. Kluci se rvali po celých devadesát minut.

Nejlepším naším hráčem byl Havlíček.

Trenér Benek: "Kluci se museli kousnout, pochvala všem za snahu se s tímto herním projevem porvat."