FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Děčín - FCSL 0:10

U16 - ČDD, 7.kolo: FK Junior Děčín vs. FC Slovan Liberec 0:10 (0:5)

Děčín jsme porazili vysoko, další šance jsme neproměnili.

7.kolo, sobota 25.9.2021, 12:30, ŘEZUZ Děčín
FK Junior Děčín FK Junior Děčín
0:10
(0:5)
FC Slovan Liberec: Ministr - Dubský (57´ Malý), Olyšar A., Procházka, Zelenka (35´ Havlíček) - Pozler (35´ Zítko), Olyšar J. (35´ Vacek), Dušák - Janů, Podrazil (35´ Novotný), Salich
Branky: 31´ Pozler, 34´ Podrazil, 36´ Dušák, 37´ Janů, 42´ Novotný, 43´ vlastní, 56´ Novotný, 61´ Dušák, 85´ Vacek, 89´ Zítko (z penalty)
Diváci: 30

Soupeř na 20 gólů, avšak do 30.minuty se držel svou aktivitou a naši nemohoucností výsledek 0:0. Kluky jsme se snažili namotivovat a od začátku dostali prostor hráči s menším vytížením. Náš výkon postrádal pohyb, agresivitu a hlavně fotbalovou kvalitu.

V prvním poločase jsme měli spoustu zbytečných ztrát a naše hra byla pomalá. Ač neradi, ve 35.minute byli nuceni udělat 4 členné střídání. Od té doby to bylo jiné, alespoň v pohybu, agresivitě a přímočarosti. V utkání jsme neproměnili minimálně dalších 10 / 150% šancí.

Trenér Benek: "Naše produktivita byla slabá a věříme, že to do dalších zápasů zlepšíme a toto utkání, zejména prvních 30. minut pro nás bylo ponaučením."