FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Karlovy Vary - FCSL 2:3

U16 - ČDD, 8.kolo: FC Slavia Karlovy Vary vs. FC Slovan Liberec 2:3 (1:1)

8.kolo, sobota 2.10.2021, 13:15, Drahovice UMT
FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary
2:3
(1:1)
FC Slovan Liberec: Ministr - Strnad, Olyšar A. (46´ Podrazil), Havlíček, Pozler (69´ Přibyl) - Vacek, Zítko (53´ Zelenka) - Janů, Dušák (69´ Olyšar J.), Salich (53´ Dubský) - Novotný
Branky: 17´ Šaláta, 48´ Szalay - 39´ Novotný, 53´ Strnad, 82´ Vacek (z penalty), Rozhodčí: Jati - Jaroš, Jakubík
Diváci: 50

Náročné utkání proti velmi houževnatému soupeři. Na suché umělce nám vázla kombinace, míč nám zůstával pod kopačkami. Hráli jsme pomalu a z toho vznikaly zbytečné ztráty míče. Kdyby byl první poločas 1:6, tak by se asi nikdo z diváků nemohl divit. Avšak naše nemohoucnost v koncovce a nedůraz, na kterém pracujeme, je do nebe volající. Domácí hrozili z rychlých protiútoků. Naštěstí využili v každém poločase jen jeden a nakonec jsme díky územní převaze a tlaku dovedli utkání do vítězného konce.

Trenér Benek: "Chválím kluky za týmovost, snahu a chtíč utkání vyhrát. Zápas se nám podařilo zlomit až po proměněné penaltě Vacka v 82.minutě.