FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Děčín - FCSL 2:10

U18 - ČDD, 7.kolo: FK Junior Děčín vs. FC Slovan Liberec 2:10 (2:6)

7.kolo, sobota 25.9.2021, 10:00, ŘEZUZ Děčín
FK Junior Děčín FK Junior Děčín
2:10
(2:6)
FC Slovan Liberec: Serpietri - Musil V. (46´ Procházka), Jindřich, Zajpt, Striženec - Löffler, Beníček (57´ Netušil), Štěrba, Machotka - Müller (46´ Zítko), Rafaj (46´ Novotný)
Branky: 18´ vlastní (Jindřich), 42´ Vait - 11´ Müller, 15´ Rafaj, 20´ Rafaj, 23´ Rafaj, 30´ Machotka, 32´ Löffler, 47´ Machotka, 57´ Beníček, 62´ Netušil, 68´ vlastní (Hollmann)
Diváci: 45

1.poločas: Od začátku jsme hráli aktivně. Již v 15.minutě jsme vedli 2:0. Bohužel jsme přestali napadat a soupeř nám vstřelil kontaktní gól.

Kluci začali více kombinovat a připravili jsme si spoustu šancí. Poločasový výsledek 2:6 odpovídal mnoha neproměněným šancím.

2.poločas: Po změně stran již hra byla zcela v naší režii. Dobře jsme dostupovali a napadali, získávali jsme míče a přecházeli do rychlých protiútoků.

Trenér Volšík: "Jen nekvalita v zakončení byla příčinou konečného výsledku 2:10."