FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Hradec Králové 1:1
25.03.2018

Zbytečná ztráta důležitých bodů s Hradcem

Povinné body se hráčkám Slovanu nepodařilo s Hradcem Králové získat . Zápas začaly velkou chybou ve vlastním vápně a začínaly tak zápas s nepříjemnou ztrátou. Ze začátku je tak svazovala nervozita a za nedlouho na to i výroky hlavní rozhodčí a její druhé asistenky, nachaly si radit soupeřem a pískaly tak věci, které se nestaly nebo které nemohly vidět. Na to doplatila vyloučením domácí Lišková.

V druhém poločasu Slovaňačky zcela ovládly i v deseti hru, rychle vyrovnaly a na branku hostů se valil útok za útokem, škoda jen za řadu nevyužitých tutovek. Ani závěr zápasu arogantní rozhodčí nezvládla, když vyloučila trenéra Liberce Jana Dvořáka, když komentoval nesmyslně odpískaný faul, na protest pak opustil lavičku i trenér Lexa. Zápas tak skončil 1:1 a na tvářích domácích bylo vidět i slzičky.

13.kolo, sobota 24.3.2018, 10:45, Frýdlant v Č. UMT
1:1
(0:1)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
FC Slovan Liberec: Horáčková : Černá, Bohatová, Tůmová, Dlouhá - Kotlánová, Šušolová, Čiperová, Lacková - Kopčová(74.Kovaľová) , Lišková

góly :47. Kotlánová - 4. Svobodová

ŽK : 23. a 40. Lišková - 55. Klempířová

ČK : 40. Lišková (SLO)

trenér Slovanu J. Lexa : Čekal nás další důležitý zápas s Hradcem a ten nám výsledkově moc nevyšel. První poločas nám vůbec nevyšel po herní stránce. Asi jsem přenesl na hráčky nervozitu a byl příliš přísný a to svazovalo hráčkám nohy. Ke všemu jsme soupeři nabídli první branku sami a pak se nechala naše hráčka zbytečně vyloučit, takže jsme dohrávali v deseti. Druhý poločas už byl úplně o něčem jiném. Podařilo se nám brzy vyrovnat a dále jsme byli i v deseti lepším týmem. Bohužel se nám už nepodařilo vsítit branku, ačkoliv jsme měli výborné příležitosti a 100% šance. Soupeř zahrozil už pouze jednou a to vyřešila výborným zákrokem brankářka . Za druhý poločas holky zaslouží absolutní pochvalu. Až dokonce chtěly výsledek zvrátit na naši stranu.