FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Ženy hrají v sobotu v Raspenavě

čtvrtek 24.5.2018 | Redakce

Svůj poslední domácí zápas sezóny nebudou hrát ženy Slovanu ve Frýdlantu, protože se tam konají hasičské závody. V sobotu sobotu 26.5. od 10.30 tedy nastoupí v Raspenavě proti Lokomotivě Brno, která je ohrožená sestupem.


 
 
 

Ženy v hradci jen remizovaly.

pondělí 14.5.2018 | Redakce

Zápas dvou odlišných poločasů odehrály ženy v Hradci Králové. Do zápasu nastoupily asi uspokojené velkou výhrou s Duklou, hodně kazily, chybělo více bojovnosti. Hradec hrající o záchranu toho využil a o půli vedl 2:0. Po poločasové !domluvě! trenéra Lexy, naše holky obživly, zkvalitnily hru i přístup a góly se dostavily. škoda zbytečné penalty proti Slovanu, mohlo být veseleji


 
 
 

Jasnou výhrou nad Duklou si ženy upevnily páté místo.

pondělí 7.5.2018 | Redakce

Ženy Slovanu již tradičně soupeřky na hřišti přehrávaly, a když se jim tentokrát dařilo i střelecky, zaslouženě porazily Duklu velkým rozdílem. Několika dobrými zákroky uchránila čisté konto brankářka Horáčková.


 
 
 

Slovaňačky si upevnily 5. místo

neděle 29.4.2018 | Redakce

Hráčky Slovanu jely do Brna Horních Heršpic pro vítězství a to se jim podařilo. Už v první minutě měly stoprocentní tutovku. Po celý zápas byly fotbalovější, bojovnější a šly si pro body.


 
 
 

Vítězství žen Slovanu v nadstavbové části

pondělí 23.4.2018 | Redakce

Vítězstvím nad Hradcem Králové se naše ženy dostaly na první místo nadstavbové části 1. ligy žen, ve které se hraje o umístění od pátého místa. Poslední v této skupině pak ligu opustí.


 
 
 

Ženy budou hrát jen skupinu o udržení

pondělí 16.4.2018 | Redakce

Zápas , který již nemohl ovlivnit postup do skupiny o 1.-4. místo, odehrály naše ženy na Slovácku. Po sympatickém výkonu, rozhodly chyby při rozích , a prohra 3:0.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
KEEN Restaurace Slovanka
Mediální partneři
Hattrick Český rozhlas Liberec