FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: FK Mladá Boleslav vs. FC Slovan Liberec 4:1 (2:0)
25.01.2015

U17 - Příprava: FK Mladá Boleslav vs. FC Slovan Liberec 4:1 (2:0)

Sobota 24.1.2015 Měst.stadion Ml. Boleslav

V utkání Marečka, hraném na umělé trávě, nás Boleslav porazila.

1.poločas: V první půli byli domácí jednoznačně lepší a jejich dvoubrankové vedení bylo pro nás ještě milosrdné. Výkon i výsledek ovlivnil náš špatný vstup do utkání, když jsme inkasovli ve druhé a čtvrté minutě dvě slepené branky. Nestačili jsme zachytávat soupeřův rychlý přechod do útoku.

2.poločas: Hru jsme vyrovnali, ale soupeř neustále hrozil do otevřené obrany. Podařilo se nám snížit z rohového kopu, ale některé další šance jsme nevyužili. Domácí naopak přidali dvě branky v posledních minutách.

Sestava: Král - Baláž (51´ Kazda), Prokš, Burda (60´ Petr), Rumler - Vrabec, Zezulka, Lehoczki, Kazda (41´ Zgurov) - Novák, Petr (41´ Koníř)

Branky: 66´ Zezulka (hlavou)

Trenér Kaiser: "Mrzí mě naše chování po ztrátě míče a celkově hra do obranné fáze."