FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Dorostenky


Zimní přípravné období.

čtvrtek 11.1.2018 | Redakce


 
 
 

Dorostenky vyhrály podzimní část bez ztráty kytičky.

úterý 14.11.2017 | Redakce

Zápas vedoucího celku 2. dorostenecké ligy s jasně posledním Ústím nad Labem vůbec nevydal, že by bylo mezi oběma celky 25 bodů. Naše děvčata dělala mnoho chyb už v rozehrávce a jejich útoky byly pro obranu soupeře k lehkému vyřešení. Omlouvá je jen dohrávka v polovině týdne. I tak zcela jasně odebraly Ústí tři body a bez ztráty vedou o devět bodů svoji soutěž


 
 
 

Dohrávka na Bohemce jasně pro dorostenky Slovanu

středa 8.11.2017 | Redakce

Další tři body si připsaly naše dorostenky na Bohemce. Ve večerní dohrávce, až na zaváhání na začátku, měly hru pod kontrolou a zaslouženě vyhrály.

V neděli od 15.30 hrají na UMT Slovanu poslední zápas podzimu s posledním Ústím nad Labem.


 
 
 

Juniorky opět vyhrály, tentokrát o deseti na DUKLE:

neděle 5.11.2017 | Redakce

Potvrdit první místo v tabulce, odjížděly ,s novým trenérským tandemem , naše dorostenky na Duklu. Musely nastoupit o deseti, protože mají nemocné a zraněné a do starších žákyň šáhnout nemohly, ty hrály ve stejnou dobu proti Hradci. I tak zabojovaly a Dukle tři body vzaly.


 
 
 

Ze Slovanu odchází legenda ženského fotbalu .

úterý 31.10.2017 | Redakce

Víc jak 25 let byla součástí libereckého fotbalu žen. Hráčka s číslem 5 byla obávaná exekutorka trestných kopů, je nejúspěšnější střelkyní historie libereckého fotbalu, ale na hřišti výborně pomáhala na jakémkoliv postu kde byla zrovna potřeba


 
 
 

Dorostenky o víkendu nehrály

pondělí 30.10.2017 | Redakce

Naše dorostenky opět svůj víkendový zápas neodehrály. Tentokrát byl proto silný vítr a nebezpečí pádu stromů kolem hřiště. Proto se musel zápas 2. dorostenecké ligy s Bohemians 1905 musel odložit. O náhradním termínu se musí rozhodnout do úterý .


 
 
 
Další stránky
12345>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Netpromotion K.H.T. EL.
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Rengl