FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Dorostenky


Dohrávka na Bohemce jasně pro dorostenky Slovanu

středa 8.11.2017 | Redakce

Další tři body si připsaly naše dorostenky na Bohemce. Ve večerní dohrávce, až na zaváhání na začátku, měly hru pod kontrolou a zaslouženě vyhrály.

V neděli od 15.30 hrají na UMT Slovanu poslední zápas podzimu s posledním Ústím nad Labem.


 
 
 

Juniorky opět vyhrály, tentokrát o deseti na DUKLE:

neděle 5.11.2017 | Redakce

Potvrdit první místo v tabulce, odjížděly ,s novým trenérským tandemem , naše dorostenky na Duklu. Musely nastoupit o deseti, protože mají nemocné a zraněné a do starších žákyň šáhnout nemohly, ty hrály ve stejnou dobu proti Hradci. I tak zabojovaly a Dukle tři body vzaly.


 
 
 

Ze Slovanu odchází legenda ženského fotbalu .

úterý 31.10.2017 | Redakce

Víc jak 25 let byla součástí libereckého fotbalu žen. Hráčka s číslem 5 byla obávaná exekutorka trestných kopů, je nejúspěšnější střelkyní historie libereckého fotbalu, ale na hřišti výborně pomáhala na jakémkoliv postu kde byla zrovna potřeba


 
 
 

Dorostenky o víkendu nehrály

pondělí 30.10.2017 | Redakce

Naše dorostenky opět svůj víkendový zápas neodehrály. Tentokrát byl proto silný vítr a nebezpečí pádu stromů kolem hřiště. Proto se musel zápas 2. dorostenecké ligy s Bohemians 1905 musel odložit. O náhradním termínu se musí rozhodnout do úterý .


 
 
 

Další body dorostenek Slovanu

pátek 27.10.2017 | Redakce

V dalším kole 2. dorostenecké ligy hrály naše dívky doma s DFK Mnichovo Hradiště. Protože byl náš tým jasným favoritem , byl velkým překvapením gól brankářky hostů z přímého kopu. Pak naše holky převzaly iniciativu a byly jasně lepší. Škoda jen , že podlehly uspokojení a nenastřílely více gólů.


 
 
 

Dorostenky se ujaly vedení ve 2. dorostenecké lize

neděle 8.10.2017 | Redakce

Na velmi špatném terénu se naše holky dlouho hledaly, ale po přestávce odebraly zaslouženě body Třebeši a ujaly se vedení ve 2 lize dorostenek, ve které chtějí opět celkově zvítězit.


 
 
 
Další stránky
12345>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Nikon Renomia Nike
Další partneři
Knorr-Bremse Blesk taxi
Mediální partneři
Rengl RCL