FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Bohemians 1905 2:1
14.05.2015

Starší dorost otočil duel s Bohemians 1905

Starší dorostenci v utkání proti Bohemians 1905 brzy prohrávali. Naštěstí dokázali brzy srovnat a duel nakonec otočit ve svůj prospěch.
36.kolo, středa 13.5.2015, 10:15, Městský stadion Jeronýmova
2:1
(2:1)
Bohemians Praha 1905Bohemians Praha 1905
FC Slovan Liberec: Zachoval - Čuřík, Šustr, Janků, Heppner - Bláha, Pospíšil - Doležal (52. Šustek), Machuča (61. Chlumecký), Barac (73. Krejčí) - Knejzlík (86. Švejkovský).
Branky: 10. Šustr, 30. Knejzlík - 8. Bláha (pen.).

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): Opět se nám nepovedl vstup do utkání a prohrávali jsme 0:1 gólem z penalty. Naštěstí se nám podařilo hned za dvě minuty vyrovnat, což považuji za klíčové. Vrátili jsme se do hry a dokázali výsledek otočit ještě do poločasu. V prvním poločase se nám dařilo soupeře přehrávat, v posledních minutách naopak Bohemka přehrávala nás, ale do vyloženě gólové situace jsme soupeře nepustili. V defenzivě jsme tentokrát podali koncentrovaný výkon. V ofenzivní fázi jsme se snažili o kombinaci a hlavně po brejkových situací jsme měli náskok navýšit. Takto jsme se až do poslední minuty museli strachovat o vítězství, přesto podle mě zaslouženého.