FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Karviná - FCSL 1:3

1:3
(0:2)
FC Slovan Liberec: Kubát - Kastelovič, Linhart, Janků, Chlumecký - Ondráček (47. Šustr), Bláha - Kaiser, Krivosheev, Knejzlík - Kukla (65. Otta).
Branky: 6. Kastelovič, 14. Kukla, 70. Bláha. ŽK: bez karet.

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): Velmi cenné vítězství, proti silnému týmu a hlavně i po dobrém výkonu. Povedl se nám začátek utkání, kdy jsme šli celkem brzy do vedení. Karvinou jsme tím trochu zaskočili a my jsme si naopak dodali sebevědomí. V 1.poločase jsme byli navíc i efektivní, což nám chybělo v minulých zápasech. Ve 2. poločase nám trochu zatrnulo, když jsme přišli o kapitána Ondráčka (zranění) a navíc soupeř snížil na 2:1. Tam se lámal chleba, ale naštěstí místo vyrovnání přišla naše pojišťující třetí branka a závěr zápasu jsme si již pohlídali. Dnes musím pochválit i střídající hráče, kteří týmu pomohli a hodně se podíleli na vítězství.