FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Plzeň - FCSL 1:2

1:2
(0:1)
FC Slovan Liberec: Zachoval - Čuřík, Šustr, Janků, Heppner (90. Kukla) - Barac (87. Šimek), Otta - Doležal (80. Dudek), Micovčák (77. Švejkovský), Krejčí (46. Šustek) - Knejzlík.
Branky: 58. Matějka - 23. Barac, 60. Micovčák.

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): V prvním poločase nás soupeř přehrával a byl lepší v držení míče. My jsme ale nebránili pasivně, naopak jsme aktivně a odvážně vyráželi do nebezpečných protiútoků. Dařilo se nám nepouštět soupeře do šancí a po proměněné penaltě jsme po prvním poločase vedli 1:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hrálo se nahoru dolů. Paradoxně ve chvíli, kdy se zdálo, že máme utkání pod kontrolou, soupeř taktéž z penalty vyrovnal. Naštěstí pro nás jsme bleskově odpověděli a šli opět do vedení, které jsme již ubránili. Vítězství je to hodně cenné, navíc proti silnému a dobře hrajícímu soupeři.