FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Pardubice 5:1

5:1
(3:0)
FK PardubiceFK Pardubice
FC Slovan Liberec: Konečný - Čuřík, Šustr, Chlumecký, Knejzlík - Doležal, Pospíšil (61. Barac), Machuča (57. Otta), Marcos (52. Kukla) - Micovčák (65. Dudek), Krejčí (83. Heppner).
Branky: 3. a 45. Doležal, 23. Machuča, 83. Dudek, 90. Heppner - 58. Koblížek. ŽK: Čuřík, Kukla.

Miroslav Holeňák (FC Slovan Liberec): V prvním poločase jsme předvedli asi náš nejlepší výkon v sezóně, který jsme navíc potvrdili i třemi góly. Zaslouženě jsme se dostali do tříbrankového vedení. Dařila se nám kombinace a v držení míče jsme byli lepší. Na rozdíl od druhého poločasu, kdy jsme vypadli z role a soupeř nás začal přehrávat. Po naší inkasované brance jsme se začali bát o výsledek a nechybělo moc, aby soupeř snížil na 3:2. Naštěstí jsme se vzpamatovali, vstřelili jsme v závěru dva góly a tím jsme definitivně rozhodli o našem vítězství.